Už zase píšu! Nový román Bohumil bude hotový na podzim

11.01.2023

Kdo už jste tu se mnou delší dobu, tak víte, že velká, hustě popsaná plachta znamená jediné! Do hlavy už se mi všechny ty nápady nevešly.
Chodily za mnou myšlenky, které chtěly být zhmotněné.
Na ně se nabalily postavy, díky nimž se bude moct příběh rozehrát.
A s nimi i příběh, který bude veselý i dojemný zároveň, s prvky komičného absurdna.
Zkrátka: Bude nový román Bohumil!
Dneska jsem dopoledne začala psát první kapitolu. Na mobilu mi svítilo 11. 1., 11:11. Pověrčivá nejsem, ale tohle startovací datum se mi líbí!
Román bude opět pro dospělé a tentokrát hlavní hrdinu ztvární muž. A ne jen tak ledajaký!
Postava Bohumila je částečně inspirovaná mým tátou, který žije celý život velmi prostě, jednoduše, čistě a stále stjně, a to navzdory tomu, jaké se kolem ženou metelice, ať už v osobní rovině nebo na celospolečenské úrovni.
Takový ten chlap ze starých časů, který tam pro vás vždycky je a umí opravit všechno na světě, včetně bolavého srdce... i když třeba nezamýšleně a dost svérázným způsobem.
Moje děti dneska přišly domů, a když viděly, že mám otevřený Word se spoustou písmenek, tak řekly s obavami v hlase jen: "Cože? Už zase?"
No jo, už zase.
Když mě by praskla hlava, kdybych to nedostala ven. Ten příběh už prostě existuje. Je celý a v nějaké sféře už vlastně hotový a chce ven, do tohohle světa. Takže mi teď nezbývá, než ho napsat.
Veru