Kdo je Veronika?


Její psaní získalo srdce mnoha tisíců čtenářů, díky čemuž si Veronika dnes může žít svůj sen. 


Je autorkou knih pro děti i dospěláky. A protože ne všechna její zamyšlení se do knížek vejdou, trousí je sem tam i na FB a IG.


Ve zbytku času Veronika učí děti doma, hodně s nimi cestuje a dobrovolničí na farmách po světě. Většina jejích dní vypadá jako dovolená. Je sama sobě šéfkou a je na sebe moc hodná, protože si to zaslouží. 

Je oblíbeným hostem podcastů a vystupuje na různých živých akcích.

Veronika je šťastná žena. Kdyby se snažila dopředu naplánovat svůj život, nemohlo to dopadnout líp než skutečnost. 


Je mámou tří báječných dětí, jejichž věk se neustále mění, ale vypadá to, že nebude trvat dlouho a všechny ji přerostou. 


Kdysi dávno, bylo to nějak hned potom, co vymřeli dinosauři, si založila blog s naprosto hloupým názvem Krkavčí matka. Dnes už pod tímto pseudonymem nevystupuje, nicméně články stále píše!


Miluje les, nohy v teple a svého muže Honzu, který na ni čeká v nebi. Děsí ji pobytové zájezdy, snahy o škatulkování a nesmířliví lidé se zavřenými hlavami.


V současné době žije se svým mužem Petrem v Praze a těší se, kam ji život zavane. Jakýkoli konec je dobrý, protože i kdyby zítra umřela, nemusí litovat.

Chcete zůstat v kontaktu? Přihlašte se k odběru mého měsíčního dopisu, který přiletí do Vaší e-mailové schránky jednou měsíčně.

Jste knihomolové tak jako já? Odebírejte zdarma můj newsletter "Knihovnička V. H." o literatuře a všem, co se točí kolem světa knížek.